O firmie

O naszej firmie

Świeże powietrze, drzewa, wspaniała atmosfera i moc rozrywki – to wszystko znajdziecie w Parku Przygody „SNIPER” (wcześniej „Nowa Makumba”)

Park Przygody „SNIPER” to gorący punkt na mapie Polski przeznaczony dla dzieci, rodzin, firm oraz wszystkich tych, którzy są spragnieni pozytywnych emocji, dawki adrenaliny, wspaniałej zabawy, ekstremalnych sportów i niestandardowych sposobów na aktywne spędzanie czasu. Położony w idealnym miejscu sprawia, że w centrum miasta znajdziecie chwilę wytchnienia od rzeczywistości.

Park znajduje się przy al. Władysława Sikorskiego, tuż za marketem Auchan. Jest świetnie skomunikowany z pozostałymi częściami miasta – z Centrum, Dworcem PKP i PKS, a także Jarotami. Dojedziecie do nas zarówno autem, autokarem, jak i komunikacją miejską (autobusy i tramwaje).

Od 2016 roku Parkiem Przygody „SNIPER opiekuje się firma SNIPER EVENTS – lider branży eventowej w Polsce. Swoje doświadczenie przekłada na zapewnienie radości wszystkim odwiedzającym park. Dlatego od tej chwili Park Przygody „SNIPER” to nowa jakość, nowe atrakcje, nowe doświadczenia i nowe niezapomniane emocje.

O naszych imprezach

Oferta Parku Przygody „SNIPER” skierowana jest do osób w każdym wieku. Urozmaicone trasy linowe o różnym stopniu trudności, zjazdy tyrolskie, ruchome mosty,wioska na drzewach, quad, segway, pole do paintballa, ogromna strefa dmuchańców i wiele innych zmieniających się ciągle atrakcji sprawi, że w Parku Przygody „SNIPER” każdy znajdzie coś dla siebie

To, co nas wyróżnia spośród innych firm to:

  • doświadczenie
    Organizacją i realizacją imprez zajmujemy się od 1999 roku. Nabywane doświadczenie na przestrzeni lat to skrupulatne poznawanie nowych urządzeń i pojazdów i wykonywanie ponad kilkuset imprez w skali roku. To także poparcie słowami uznania i licznymi listami polecającymi, które otrzymywaliśmy od naszych klientów.
  • pracownicy
    Imprezy integracyjne, spotkania w gronie znajomych, spotkania rodzinne czy z przyjaciółmi – to czas dobrej zabawy, więc wszyscy nasi pracownicy to osoby młode i komunikatywne, których zadaniem jest dostarczenie dobrej zabawy wszystkim uczestnikom imprezy. To także osoby kompetentne, chętne do dzielenia się swoją wiedzą w zakresie wykonywanej konkurencji i własnych doświadczeń. Pracownicy firmy Sniper to między innymi survivalowcy, wspinacze, ratownicy medyczni, harcerze. Łączą ich szczególne pasje – są specjalistami i pasjonatami wykonywanych przez siebie konkurencji.
  • sprzęt
    Dysponujemy ogromną bazą własnego sprzętu obejmującego urządzenia niedostępne w naszym regionie, a nierzadko też na terenie całego naszego kraju. Samochody terenowe, quady, poduszkowce, amfibie, strzelnice, konkurencje alpinistyczne, paintball, wieczory tematyczne i wiele wiele innych. Dlatego atrakcje w Parku Przygody „Nowa Makumba” będą stale wymieniane, tak aby nawet stali goście mogli zawsze znaleźć dla siebie coś nowego.